BZT52-B24J
DIODE ZENER 24V 590MW SOD123
Üretici
Nexperia
Paket/Kılıf
SOD-123
Seri / Aile Numarası
BZT52-B24J
BZT52-B24J Hakkında
BZT52-B24J, Nexperia tarafından üretilen 24V nominal gerilime sahip tekil zener diyottur. SOD-123 surface mount paketinde sunulan bu bileşen, 590mW maksimum güç disipasyonu kapasitesine ve 30Ω maksimum empedansına sahiptir. -55°C ile 150°C arasında çalışabilecek şekilde tasarlanmıştır. 50nA @ 16.8V ters kaçak akımı ve ±2.08% toleransı ile karakterize edilmiştir. Voltaj düzenleme, aşırı voltaj koruması ve referans devresi uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Forward voltajı 10mA akımda maksimum 900mV'tur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 16.8 V
Impedance (Max) (Zzt) 30 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TA)
Package / Case SOD-123
Part Status Active
Power - Max 590 mW
Supplier Device Package SOD-123
Tolerance ±2.08%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 24 V