BZS55B33 RAG
DIODE ZENER 500MW 1206
Paket/Kılıf
1206 (3216 Metric)
Seri / Aile Numarası
BZS55B33
BZS55B33 RAG Hakkında
BZS55B33 RAG, Taiwan Semiconductor tarafından üretilen 33V nominal voltajda bir Zener diyottur. 500mW güç kapasite ve 1206 (3216 Metric) SMD pakette sunulan bu komponentin, ±2% voltaj toleransı ve maksimum 80 Ohm impedansı vardır. -55°C ile 150°C arasında çalışan bu diyot, voltaj regülasyonu, overvoltage koruması ve referans voltaj uygulamalarında kullanılır. 100nA @ 24V ters sızıntı akımı ve 1.5V maksimum forward voltajı (10mA'de) karakteristik özellikleridir. Surface mount montaj türüyle PCB tasarımlarına doğrudan entegre edilebilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 24 V
Impedance (Max) (Zzt) 80 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Part Status Obsolete
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package 1206
Tolerance ±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.5 V @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 33 V