BZS55B30 RAG
DIODE ZENER 500MW 1206
Seri / Aile Numarası
BZS55B30
BZS55B30 RAG Hakkında
BZS55B30 RAG, Taiwan Semiconductor tarafından üretilen 30V nominal gerilime sahip bir Zener diyottur. 500mW güç derecelendirmesi ve Surface Mount 1206 (3216 Metric) paket tipi ile tasarlanmıştır. -55°C ile +150°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 100nA @ 22V reverse leakage akımı ve maksimum 80 Ohms impedans özelliğine sahiptir. ±2% toleransla üretilen bu bileşen, voltaj regülasyonu, transiyent koruma ve voltaj referans uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Yaşam döngüsü durumu itibariyle Obsolete kategorisindedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 22 V
Impedance (Max) (Zzt) 80 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Part Status Obsolete
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package 1206
Tolerance ±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.5 V @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 30 V