BZM55C75-TR
DIODE ZENER 75V 500MW MICROMELF
Üretici
Vishay
Seri / Aile Numarası
BZM55C75
BZM55C75-TR Hakkında
BZM55C75-TR, Vishay tarafından üretilen 75V nominal gerilim değerine sahip Zener diyottur. 500mW güç kapasitesi ile voltaj regülasyonu, koruması ve stabilizasyonu uygulamalarında kullanılır. Surface Mount MicroMELF paketinde sunulan bu komponent, -65°C ile 175°C arasında çalışabilir. 56V reverse voltajda 100nA ters kaçak akımı ile karakterize edilen bu diyot, yüksek voltajlı devrelerde voltaj referans noktası oluşturmak, transient koruması sağlamak veya fazladan voltajı limitlemek için uygulanır. 1.5kΩ maksimum empedansi ile istikrarlı düzenleme sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 56 V
Impedance (Max) (Zzt) 1.5 kOhms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Package / Case 2-SMD, No Lead
Part Status Active
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package MicroMELF
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.5 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 75 V