BZM55B75-TR3
DIODE ZENER 75V 500MW MICROMELF
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
2-SMD
Seri / Aile Numarası
BZM55B75
BZM55B75-TR3 Hakkında
BZM55B75-TR3, Vishay tarafından üretilen 75V nominal değerine sahip bir Zener diyottur. 500mW güç derecelendirmesi ile tasarlanmıştır. Surface Mount teknolojisi kullanarak MicroMELF paketinde sunulur. Bu komponent, voltaj regülasyonu, koruma devreleri ve referans voltaj uygulamalarında kullanılır. -65°C ile 175°C arasında çalışabilen bu diyot, 56V'de 100nA ters kaçak akımı ve maksimum 1.5kOhms impedansa sahiptir. Düşük profilli SMD tasarımı, kompakt elektronik tasarımlar için uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 56 V
Impedance (Max) (Zzt) 1.5 kOhms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Package / Case 2-SMD, No Lead
Part Status Active
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package MicroMELF
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.5 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 75 V