BZM55B6V8-TR
DIODE ZENER 6.8V 500MW MICROMELF
Üretici
Vishay
Seri / Aile Numarası
BZM55B6V8
BZM55B6V8-TR Hakkında
BZM55B6V8-TR, Vishay tarafından üretilen 6.8V nominal zener voltajına sahip 500mW güçte bir zener diyottur. MicroMELF paketinde surface mount tasarımı ile kullanılır. İçyapısı, -65°C ile 175°C arasında güvenilir çalışması sağlamak üzere tasarlanmıştır. 150 Ohm maksimum impedans değeri ve 3V'da 100nA ters kaçak akımı özellikleri bulunmaktadır. Voltaj regülasyonu, aşırı voltaj koruması ve sinyal sınırlandırma uygulamalarında kullanılır. Forward voltajı 200mA'de maksimum 1.5V olarak belirtilmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 3 V
Impedance (Max) (Zzt) 150 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Package / Case 2-SMD, No Lead
Part Status Active
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package MicroMELF
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.5 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 6.8 V