BZG05C91TR
DIODE ZENER 91V 1.25W DO214AC
Seri / Aile Numarası
BZG05C91
BZG05C91TR Hakkında
BZG05C91TR, Vishay tarafından üretilen yüksek voltaj Zener diyotudur. 91V nominal Zener voltajı ile tasarlanan bu bileşen, 1.25W maksimum güç yayınlayabilir. DO-214AC (SMA) yüzey montaj paketinde sunulan komponent, gerilim stabilizasyon ve koruma devrelerinde kullanılır. -65°C ile +150°C arasında çalışabilen BZG05C91TR, 3 kOhms maksimum empedansa sahiptir. 68V'de 500 nA ters kaçak akımı özellikleriyle, endüstriyel uygulamalar, güç kaynakları ve yüksek voltaj referans devrelerinde tercih edilmektedir. Ürün, Digi-Key'de üretimi durdurulmuştur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 68 V
Impedance (Max) (Zzt) 3 kOhms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case DO-214AC, SMA
Part Status Market
Power - Max 1.25 W
Supplier Device Package DO-214AC (SMA)
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 91 V