BZG05C7V5TR
DIODE ZENER 7.5V 1.25W DO214AC
Seri / Aile Numarası
BZG05C7V5
BZG05C7V5TR Hakkında
BZG05C7V5TR, Vishay tarafından üretilen 7.5V nominal voltajda çalışan tekil Zener diyotudur. DO-214AC (SMA) SMD paketinde sunulan bu bileşen 1.25W güç dağıtım kapasitesine sahiptir. Maksimum 3 Ohm impedans ve 1 µA (4.5V'de) ters sızıntı akımı özellikleriyle karakterize edilir. Voltaj regülasyonu, koruma devreleri ve sinyal sınırlandırma uygulamalarında kullanılır. -55°C ile +150°C arasında çalışabilir. Forward voltaj 1.2V'dir (200 mA'de). Bu bileşen Digi-Key'de üretim durdurulmuştur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 4.5 V
Impedance (Max) (Zzt) 3 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature 150°C
Package / Case DO-214AC, SMA
Part Status Market
Power - Max 1.25 W
Supplier Device Package DO-214AC (SMA)
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 7.5 V