BZG05C7V5-E3-TR3
DIODE ZENER 7.5V 1.25W DO214AC
Seri / Aile Numarası
BZG05C7V5
BZG05C7V5-E3-TR3 Hakkında
BZG05C7V5-E3-TR3, Vishay tarafından üretilen 7.5V nominal gerilime sahip tekil Zener diyottur. DO-214AC (SMA) SMD paketinde sunulan bu bileşen, 1.25W maksimum güç dağıtımına ve ±5% toleransa sahiptir. 150°C işletme sıcaklığına kadar çalışabilen diyot, 3Ω maksimum dinamik impedansı (Zzt) ve 4.5V'de 1µA ters sızıntı akımı ile karakterizedir. 200mA akımda 1.2V forward gerilim değerine sahip bu bileşen, gerilim regülasyonu, devre koruması ve voltaj referansı uygulamalarında kullanılır. Surface mount teknolojisi ile montajlanabilen komponentin Part Status bilgisi Obsolete olarak işaretlenmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 4.5 V
Impedance (Max) (Zzt) 3 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature 150°C
Package / Case DO-214AC, SMA
Part Status Obsolete
Power - Max 1.25 W
Supplier Device Package DO-214AC (SMA)
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 7.5 V