BZG05C56TR3
DIODE ZENER 56V 1.25W DO214AC
Seri / Aile Numarası
BZG05C56
BZG05C56TR3 Hakkında
BZG05C56TR3, Vishay tarafından üretilen 56V nominal voltajlı Zener diyottur. Surface mount DO-214AC (SMA) paketinde sunulan bu bileşen, maksimum 1.25W güç dağıtabilir ve -65°C ile 150°C sıcaklık aralığında çalışır. 2 kOhms maksimum empedansı ve 500 nA ters kaçak akımı ile kararlı voltaj referansı oluşturmaya uygun tasarlanmıştır. Voltaj regülasyon, dalgalanma bastırma ve zener stabilizatör uygulamalarında kullanılır. 1.2V maksimum ileri gerilim düşüşü ile verimliliği destekler. Not: Bu ürün Digi-Key'de üretim sonlandırılmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 43 V
Impedance (Max) (Zzt) 2 kOhms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case DO-214AC, SMA
Part Status Market
Power - Max 1.25 W
Supplier Device Package DO-214AC (SMA)
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 56 V