BZG05C4V7TR3
DIODE ZENER 4.7V 1.25W DO214AC
Seri / Aile Numarası
BZG05C4V7
BZG05C4V7TR3 Hakkında
BZG05C4V7TR3, Vishay tarafından üretilen 4.7V nominal gerilimli bir zener diyottur. 1.25W güç kapasitesiyle tasarlanan bu bileşen, DO-214AC (SMA) yüzey montaj paketinde sunulmaktadır. Maksimum 600 Ohm impedans ve 3 µA ters sızıntı akımı özellikleriyle, gerilim regülasyonu ve aşırı gerilim koruması uygulamalarında kullanılır. -65°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. Ürün Digi-Key'de üretimi durdurulmuştur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 3 µA @ 1 V
Impedance (Max) (Zzt) 600 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case DO-214AC, SMA
Part Status Market
Power - Max 1.25 W
Supplier Device Package DO-214AC (SMA)
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 4.7 V