BZG05C4V7-E3-TR
DIODE ZENER 4.7V 1.25W DO214AC
Seri / Aile Numarası
BZG05C4V7
BZG05C4V7-E3-TR Hakkında
BZG05C4V7-E3-TR, Vishay tarafından üretilen 4.7V nominal geriliminde tek başına zener diyottur. 1.25W güç kapasite ve DO-214AC (SMA) yüzey montajlı paket ile tasarlanmıştır. Maksimum 13 Ohm impedansa ve ±5% toleransa sahip bu bileşen, voltaj regülasyonu ve aşırı gerilim koruması uygulamalarında kullanılır. 150°C işletme sıcaklığında çalışabilen bu diyot, 1V'ta maksimum 3 µA ters sızıntı akımına ve 200mA'de maksimum 1.2V ileri gerilim düşüşüne sahiptir. Güç kaynakları, analog devreler ve koruma uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir. (Not: Bu ürün üretimi durdurulmuştur)
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 3 µA @ 1 V
Impedance (Max) (Zzt) 13 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature 150°C
Package / Case DO-214AC, SMA
Part Status Obsolete
Power - Max 1.25 W
Supplier Device Package DO-214AC (SMA)
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 4.7 V