BZG05C47TR3
DIODE ZENER 47V 1.25W DO214AC
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
SMA
Seri / Aile Numarası
BZG05C47
BZG05C47TR3 Hakkında
BZG05C47TR3, Vishay tarafından üretilen 47V nominal gerilimli surface mount zener diyottur. 1.25W güç derecelendirmesi ve DO-214AC (SMA) paketinde sunulmaktadır. Ters kaçak akımı 36V'de maksimum 500nA olarak belirtilmiştir. Maksimum empedansı 1.5 kOhm'dur. -65°C ile 150°C arasında çalışabilir. Voltaj düzenleme, aşırı gerilim koruması, şarj pompası uygulamaları ve referans gerilim kaynakları gibi doğru akım ve anahtarlama devrelerinde kullanılır. 200mA'de ileri gerilimi maksimum 1.2V'dir. Bu bileşen Digi-Key'de üretimi sonlandırılmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 36 V
Impedance (Max) (Zzt) 1.5 kOhms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case DO-214AC, SMA
Part Status Market
Power - Max 1.25 W
Supplier Device Package DO-214AC (SMA)
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 47 V