BZG05C47-E3-TR3
DIODE ZENER 47V 1.25W DO214AC
BZG05C47
BZG05C47-E3-TR3 Hakkında
BZG05C47-E3-TR3, Vishay tarafından üretilen 47V nominal gerilime sahip tekil zener diyottur. DO-214AC (SMA) yüzey montajlı pakette sunulan bu bileşen, 1.25W güç dağıtım kapasitesine ve ±5% voltaj toleransına sahiptir. 90 Ohm maksimum empedans ve 500 nA ters sızıntı akımı karakteristikleri ile belirtilmiştir. İletim gerilimi 1.2V @ 200 mA'dir. Gerilim regülasyonu, aşırı gerilim koruması ve sinyal sınırlama uygulamalarında kullanılan bu zener diyot, 150°C'ye kadar çalışabilir. Ürün şu anda üretim dışıdır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 36 V
Impedance (Max) (Zzt) 90 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature 150°C
Package / Case DO-214AC, SMA
Part Status Obsolete
Power - Max 1.25 W
Supplier Device Package DO-214AC (SMA)
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 47 V