BZG05C3V9TR
DIODE ZENER 3.9V 1.25W DO214AC
Seri / Aile Numarası
BZG05C3V9
BZG05C3V9TR Hakkında
BZG05C3V9TR, Vishay tarafından üretilen 3.9V nominal zener voltajına sahip tekil zener diyottur. DO-214AC (SMA) yüzey montajlı paket ile sağlanan bu bileşen, 1.25W maksimum güç dağıtımına ve ±5% voltaj toleransına sahiptir. 15Ω maksimum empedans değeri ile voltaj düzenleme, koruma devreleri ve referans kaynakları uygulamalarında kullanılır. 1V ters voltajda 10µA reverse leakage akımı karakteristiği vardır. Şu anda üretim dışı (discontinued) durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 µA @ 1 V
Impedance (Max) (Zzt) 15 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Package / Case DO-214AC, SMA
Part Status Market
Power - Max 1.25 W
Supplier Device Package DO-214AC (SMA)
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 3.9 V