BZG05C36TR
DIODE ZENER 36V 1.25W DO214AC
Seri / Aile Numarası
BZG05C36
BZG05C36TR Hakkında
BZG05C36TR, Vishay tarafından üretilen 36V nominal gerilim değerine sahip surface mount zener diyottur. 1.25W güç kapasitesi ile voltaj düzenleme ve koruma uygulamalarında kullanılır. DO-214AC (SMA) paketinde sunulan bu bileşen, -65°C ile 150°C arasında çalışabilir. 500nA ters sızıntı akımı ve maksimum 1kOhm empedans ile elektrik devrelerinde voltaj regülasyonu, EMI filtrasyonu ve transient koruma görevlerini yerine getirir. Ürün artık Digi-Key tarafından üretilmemektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 27 V
Impedance (Max) (Zzt) 1 kOhms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case DO-214AC, SMA
Part Status Market
Power - Max 1.25 W
Supplier Device Package DO-214AC (SMA)
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 36 V