BZG05C33TR3
DIODE ZENER 33V 1.25W DO214AC
BZG05C33
BZG05C33TR3 Hakkında
BZG05C33TR3, Vishay tarafından üretilen 33V nominal gerilimli bir Zener diyotdur. Surface mount DO-214AC (SMA) paketinde sunulan bu bileşen, 1.25W güç derecelendirmesine ve 500nA (24V'de) ters kaçak akımına sahiptir. -65°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. Maksimum 1kOhms impedansı ile karakterize edilen bu diyot, voltaj regülasyonu, şok koruması ve sinyal kesme uygulamalarında kullanılır. Yüksek güç uygulamalarında voltaj referansı ve koruma devrelerinde tercih edilir. Part Status: Discontinued at Digi-Key.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 24 V
Impedance (Max) (Zzt) 1 kOhms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case DO-214AC, SMA
Part Status Market
Power - Max 1.25 W
Supplier Device Package DO-214AC (SMA)
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 33 V