BZG05C33-M3-08
DIODE ZENER 33V 1.25W DO214AC
BZG05C33
BZG05C33-M3-08 Hakkında
BZG05C33-M3-08, Vishay tarafından üretilen 33V nominal gerilime sahip surface mount zener diyottur. 1.25W güç derecelendirmesi ile voltage regulation, overvoltage protection ve reverse polarity protection uygulamalarında kullanılır. DO-214AC (SMA) paketinde sunulan bu bileşen, 35 Ohm maksimum impedans ve 500 nA ters sızıntı akımı özellikleriyle elektrik devrelerinde gerilim stabilizasyonu sağlar. ±6.06% tolerans değeri ile uygulamalar için güvenilir referans gerilim kaynağı olarak çalışır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 24 V
Impedance (Max) (Zzt) 35 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature 150°C (TJ)
Package / Case DO-214AC, SMA
Part Status Active
Power - Max 1.25 W
Supplier Device Package DO-214AC (SMA)
Tolerance ±6.06%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 33 V