BZG05C15TR
DIODE ZENER 15V 1.25W DO214AC
BZG05C15
BZG05C15TR Hakkında
BZG05C15TR, Vishay tarafından üretilen 15V nominal voltajlı Zener diyottur. 1.25W güç yeteneğine sahip bu tekil Zener diyot, DO-214AC (SMA) yüzey montajlı pakette sunulmaktadır. Voltaj regülasyonu, aşırı voltaj koruması ve stabilizasyon uygulamalarında kullanılır. Maksimum 500 Ohm impedanslı bu bileşen, -65°C ile 150°C arasında stabil çalışma sağlar. Reverse leakage akımı 11V'de 500 nA olarak belirtilmiştir. Forward voltajı 200 mA'de maksimum 1.2V'dir. Ürün Digi-Key'de üretim durdurulmuş durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 11 V
Impedance (Max) (Zzt) 500 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case DO-214AC, SMA
Part Status Market
Power - Max 1.25 W
Supplier Device Package DO-214AC (SMA)
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 15 V