BZG05C13-M3-18
DIODE ZENER 13V 1.25W DO214AC
Seri / Aile Numarası
BZG05C13
BZG05C13-M3-18 Hakkında
BZG05C13-M3-18, Vishay tarafından üretilen 13V nominal gerilime sahip bir Zener diyottur. 1.25W güç kapasitesi ile tasarlanmış bu komponent, DO-214AC (SMA) yüzey montaj paketi kullanılmaktadır. 500 nA ters kaçak akımı ve 10 Ohm maksimum empedansı ile voltaj regülasyon, aşırı voltaj koruması ve referans gerilim uygulamalarında kullanılır. 150°C'ye kadar işletim sıcaklığına dayanır. ±6.54% tolerans ile üretilen bu diyot, analog devrelerde, güç kaynakları ve koruma devrelerinde yer alır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 10 V
Impedance (Max) (Zzt) 10 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature 150°C (TJ)
Package / Case DO-214AC, SMA
Part Status Active
Power - Max 1.25 W
Supplier Device Package DO-214AC (SMA)
Tolerance ±6.54%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 13 V