BZG05C12TR3
DIODE ZENER 12V 1.25W DO214AC
Seri / Aile Numarası
BZG05C12
BZG05C12TR3 Hakkında
BZG05C12TR3, Vishay tarafından üretilen 12V nominal gerilimde çalışan 1.25W güç derecelendirmeli bir surface mount zener diyotudur. DO-214AC (SMA) paketinde sunulan bu komponent, voltaj düzenleme ve aşırı voltaj koruması uygulamalarında kullanılır. 500 nA ters kaçak akımı ve 350 Ohm maksimum impedans özellikleri ile düşük güç ve hassas regülasyon gerektiren devrelere uygundur. -65°C ile 150°C arasında çalışabilir. Şu anda üretilmemektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 9.1 V
Impedance (Max) (Zzt) 350 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case DO-214AC, SMA
Part Status Market
Power - Max 1.25 W
Supplier Device Package DO-214AC (SMA)
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 12 V