BZG05B91-E3-TR
DIODE ZENER 91V 1.25W DO214AC
Seri / Aile Numarası
BZG05B91
BZG05B91-E3-TR Hakkında
BZG05B91-E3-TR, Vishay tarafından üretilen 91V nominal değerine sahip tekil Zener diyottur. DO-214AC (SMA) yüzey montajlı paket ile tasarlanmıştır ve 1.25W maksimum güç dağıtabilir. ±2% voltaj toleransı ile sabit gerilim kaynakları, gerilim regülatörleri, aşırı gerilim koruması ve keskin gerilim sınırlama uygulamalarında kullanılır. 91V zener voltajı, yüksek voltaj uygulamalarında gerilim dengeleme ve voltaj referans devrelerinde tercih edilir. 68V ters yönde 500nA sızıntı akımı ve 250 Ohms maksimum empedans ile stabil çalışma sağlar. -40°C ile +150°C arasında çalışabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 68 V
Impedance (Max) (Zzt) 250 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature 150°C (TJ)
Package / Case DO-214AC, SMA
Part Status Obsolete
Power - Max 1.25 W
Supplier Device Package DO-214AC
Tolerance ±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 91 V