BZG05B82-E3-TR
DIODE ZENER 82V 1.25W DO214AC
Seri / Aile Numarası
BZG05B82
BZG05B82-E3-TR Hakkında
BZG05B82-E3-TR, Vishay tarafından üretilen 82V nominal voltajda tek bir Zener diyottur. 1.25W güç derecelemesi ve DO-214AC (SMA) yüzey montaj paketi ile tasarlanmıştır. Tersine kırılma voltajında 500 nA sızıntı akımı ve maksimum 200 Ohm impedansı ile karakterizedir. ±2% tolerans ve 150°C maksimum işletme sıcaklığında çalışır. Voltaj regülasyonu, aşırı voltaj koruması ve devre koruma uygulamalarında kullanılır. Forward voltajı 1.2V @ 200 mA'dir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 62 V
Impedance (Max) (Zzt) 200 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature 150°C (TJ)
Package / Case DO-214AC, SMA
Part Status Obsolete
Power - Max 1.25 W
Supplier Device Package DO-214AC
Tolerance ±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 82 V