BZG05B39-E3-TR3
DIODE ZENER 39V 1.25W DO214AC
Seri / Aile Numarası
BZG05B39
BZG05B39-E3-TR3 Hakkında
BZG05B39-E3-TR3, Vishay tarafından üretilen 39V nominal geriliminde bir Zener diyottur. 1.25W güç kapasitesine sahip bu bileşen, DO-214AC (SMA) yüzey montaj paketinde sunulmaktadır. ±2% tolerans ile üretilen diyot, 150°C işletme sıcaklığına kadar çalışabilir. 50 Ohm maksimum empedans ve 500 nA ters sızıntı akımı (30V'de) özellikleriyle gerilim regülasyonu, koruma devreleri ve referans uygulamalarında kullanılır. 1.2V ileri voltaj düşüşü (200mA'de) karakteristiğine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 30 V
Impedance (Max) (Zzt) 50 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature 150°C (TJ)
Package / Case DO-214AC, SMA
Part Status Obsolete
Power - Max 1.25 W
Supplier Device Package DO-214AC
Tolerance ±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 39 V