BZG05B22-HM3-18
DIODE ZENER 22V 1.25W DO214AC
Seri / Aile Numarası
BZG05B22
BZG05B22-HM3-18 Hakkında
Vishay BZG05B22-HM3-18, 22V nominal zener voltajına sahip tekil zener diyottur. DO-214AC (SMA) yüzey montaj paketinde sunulan bu bileşen, 1.25W maksimum güç dağıtım kapasitesine ve ±2% tolerans ile hassas voltaj stabilizasyonu sağlar. 25 Ohm maksimum impedans değeri ve 500 nA ters sızıntı akımı (16V'de) ile düşük hızlı geçişler ve yüksek röle uygulamalarında kullanılır. Maksimum 150°C işletme sıcaklığında kararlı performans sunar. Voltaj regülasyonu, EMI süzülmesi, transiyent koruması ve voltaj referans uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 16 V
Impedance (Max) (Zzt) 25 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature 150°C (TJ)
Package / Case DO-214AC, SMA
Part Status Active
Power - Max 1.25 W
Supplier Device Package DO-214AC (SMA)
Tolerance ±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 22 V