BZG03C82-HM3-18
DIODE ZENER 82V 1.25W DO214AC
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
SMA
Seri / Aile Numarası
BZG03C82
BZG03C82-HM3-18 Hakkında
BZG03C82-HM3-18, Vishay tarafından üretilen 82V nominal voltajlı surface mount zener diyottur. 1.25W güç kapasitesi ile orta ölçekli uygulamalarda gerilim referansı ve koruma görevlerini yerine getirmek için tasarlanmıştır. DO-214AC (SMA) paketinde sunulan bu bileşen, 62V'de 1µA ters sızıntı akımı ve 100Ω maksimum empedans özellikleriyle özellikle gerilim düzenleyici devrelerde, lojik devre koruması ve kesin voltaj referansı uygulamalarında kullanılır. -40°C ile +150°C işletme sıcaklığı aralığında çalışabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 62 V
Impedance (Max) (Zzt) 100 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature 150°C (TJ)
Package / Case DO-214AC, SMA
Part Status Active
Power - Max 1.25 W
Supplier Device Package DO-214AC (SMA)
Tolerance ±6.1%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 500 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 82 V