BZG03C62TR3
DIODE ZENER 62V 1.25W DO214AC
Seri / Aile Numarası
BZG03C62
BZG03C62TR3 Hakkında
BZG03C62TR3, Vishay tarafından üretilen 62V nominal voltajında yüksek gerilim Zener diyotudur. 1.25W güç kapasitesine sahip bu bileşen, DO-214AC (SMA) yüzey montajı paketiyle sunulmaktadır. 80 Ohm maksimum impedans ve 47V'ta 1 µA ters kaçak akımı özelliğine sahiptir. -65°C ile 150°C arasında çalışabilen bu diyot, voltaj regülasyonu, koruma ve referans uygulamalarında kullanılır. 500 mA'da 1.2V maksimum ileriye doğru gerilim düşüşü belirtir. Yüksek gerilim stabilizasyon ve über-voltaj koruması gerektiren endüstriyel ve elektronik devrelerde tercih edilir. Ürün mevcut üretimde bulunmamaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 47 V
Impedance (Max) (Zzt) 80 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case DO-214AC, SMA
Part Status Obsolete
Power - Max 1.25 W
Supplier Device Package DO-214AC (SMA)
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 500 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 62 V