BZG03C62-M3-08
DIODE ZENER 62V 1.25W DO214AC
Seri / Aile Numarası
BZG03C62
BZG03C62-M3-08 Hakkında
BZG03C62-M3-08, Vishay tarafından üretilen 62V nominal geriliminde çalışan tekil zener diyottur. 1.25W güç kapasitesi ile tasarlanan bu bileşen, DO-214AC (SMA) yüzey montaj paketinde sunulmaktadır. ±6.45% gerilim toleransı ile belirlenen nominal çalışma noktası, düşük 80 Ohm'luk maksimum impedans değeri ve 1 µA @ 47V ters sızıntı akımı karakteristiğine sahiptir. 150°C'ye kadar çalışabilir. Gerilim regülatörleri, dalgalanma bastırma devreleri, ESD koruması ve elektronik devreler içinde gerilim referansı uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 47 V
Impedance (Max) (Zzt) 80 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature 150°C (TJ)
Package / Case DO-214AC, SMA
Part Status Active
Power - Max 1.25 W
Supplier Device Package DO-214AC (SMA)
Tolerance ±6.45%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 500 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 62 V