BZG03C47TR
DIODE ZENER 47V 1.25W DO214AC
Seri / Aile Numarası
BZG03C47
BZG03C47TR Hakkında
BZG03C47TR, Vishay tarafından üretilen 47V nominal gerilim değerine sahip tekil Zener diyottur. DO-214AC (SMA) yüzey montaj paketinde sunulan bu bileşen, 1.25W maksimum güç yönetim kapasitesine ve 45 Ohm maksimum impedansa sahiptir. -65°C ile 150°C arasındaki geniş işletme sıcaklığı aralığında çalışır. 36V ters gerilimde 1µA ters kaçak akım özellikleri ile voltaj düzenleme, koruma devreleri ve güç kaynağı uygulamalarında kullanılır. 1.2V maksimum ileri gerilim (500mA'de) ile dirençli yük devreleri için uygundur. Bileşen artık üretim dışı durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 36 V
Impedance (Max) (Zzt) 45 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case DO-214AC, SMA
Part Status Obsolete
Power - Max 1.25 W
Supplier Device Package DO-214AC (SMA)
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 500 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 47 V