BZG03C39TR
DIODE ZENER 39V 1.25W DO214AC
Seri / Aile Numarası
BZG03C39
BZG03C39TR Hakkında
BZG03C39TR, Vishay tarafından üretilen 39V nominal değerine sahip tekil Zener diyottur. 1.25W güç kapasitesi ve DO-214AC (SMA) yüzey montajlı paket ile tasarlanmıştır. Maksimum 40 Ohm impedans değeri ve 1 µA ters kaçak akım özellikleri ile voltaj regülasyonu ve koruma uygulamalarında kullanılır. -65°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir performans sağlar. Şu anda üretimi sonlandırılmış (Obsolete) durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 30 V
Impedance (Max) (Zzt) 40 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case DO-214AC, SMA
Part Status Obsolete
Power - Max 1.25 W
Supplier Device Package DO-214AC (SMA)
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 500 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 39 V