BZG03C20TR3
DIODE ZENER 20V 1.25W DO214AC
Seri / Aile Numarası
BZG03C20
BZG03C20TR3 Hakkında
BZG03C20TR3, Vishay tarafından üretilen 20V nominal gerilimde çalışan surface mount zener diyottur. 1.25W güç derecelemesine sahip bu bileşen, DO-214AC (SMA) paketinde sunulmaktadır. Ters kaçak akımı 15V'ta 1 µA ile çok düşüktür. İmpedansı maksimum 15 Ohm olan bu zener diyot, gerilim düzenleme, transient koruma ve referans gerilim uygulamalarında kullanılır. -65°C ile +150°C arasında çalışabilir. Forward voltajı 500mA'de 1.2V'tur. Yüksek güç uygulamalarında gerilim stabilizasyonu gerektiğinde tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 15 V
Impedance (Max) (Zzt) 15 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case DO-214AC, SMA
Part Status Obsolete
Power - Max 1.25 W
Supplier Device Package DO-214AC (SMA)
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 500 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 20 V