BZG03C150TR3
DIODE ZENER 150V 1.25W DO214AC
Seri / Aile Numarası
BZG03C150
BZG03C150TR3 Hakkında
BZG03C150TR3, Vishay tarafından üretilen 150V nominal Zener voltajına sahip tekil Zener diyotudur. 1.25W maksimum güç disipasyonuna ve 300Ω maksimum impedansına (Zzt) sahiptir. Surface mount DO-214AC (SMA) paketinde sunulan bu bileşen, voltaj düzenlemesi, korumalı devreler ve referans uygulamalarında kullanılır. -65°C ile 150°C arasında çalışan bu Zener diyot, 110V'da 1µA ters sızıntı akımı ile karakterize edilmiştir. Forward voltajı 500mA'de maksimum 1.2V'tur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 110 V
Impedance (Max) (Zzt) 300 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case DO-214AC, SMA
Part Status Obsolete
Power - Max 1.25 W
Supplier Device Package DO-214AC (SMA)
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 500 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 150 V