BZG03B68-M3-18
DIODE ZENER 68V 1.25W DO214AC
Seri / Aile Numarası
BZG03B68
BZG03B68-M3-18 Hakkında
BZG03B68-M3-18, Vishay tarafından üretilen 68V nominal zener voltajına sahip tekil zener diyottur. DO-214AC (SMA) yüzey montaj paketinde sunulan bu bileşen, 1.25W maksimum güç dağıtım kapasitesine ve ±2% toleransa sahiptir. Maksimum 80 Ohm empedansı ile 1 µA ters sızıntı akımı karakteristiğine sahip olup, -55°C ile +150°C arasında çalışır. Voltaj regülasyonu, koruma devreleri, sinyal klipleme ve voltaj referans uygulamalarında kullanılır. Forward voltajı maksimum 1.2V @ 500mA'dir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 51 V
Impedance (Max) (Zzt) 80 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature 150°C (TJ)
Package / Case DO-214AC, SMA
Part Status Active
Power - Max 1.25 W
Supplier Device Package DO-214AC (SMA)
Tolerance ±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 500 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 68 V