BZG03B62TR
DIODE ZENER 62V 1.25W DO214AC
Seri / Aile Numarası
BZG03B62
BZG03B62TR Hakkında
BZG03B62TR, Vishay tarafından üretilen 62V nominal voltajında bir Zener diyotudur. DO-214AC (SMA) yüzey montajlı paket ile tasarlanmış olan bu bileşen, 1.25W güç kapasitesine sahiptir. ±2% voltaj toleransı ile stabiliteli voltaj regülasyonu sağlar. 80 Ohm maksimum impedans değeri ile karakterize edilen komponent, 150°C'ye kadar çalışabilir. Ters yönde 47V'ta 1µA sızıntı akımına sahiptir. İleri gerilim 500mA'de 1.2V'tur. Voltaj referans devreleri, koruma uygulamaları ve düşük güçlü regülasyon devrelerinde kullanılan bu zener diyot, kompakt yüzey montajlı uygulamalar için uygundur. Bileşen obsolete durumundadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 47 V
Impedance (Max) (Zzt) 80 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature 150°C (TJ)
Package / Case DO-214AC, SMA
Part Status Obsolete
Power - Max 1.25 W
Supplier Device Package DO-214AC
Tolerance ±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 500 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 62 V