BZG03B33-M3-08
DIODE ZENER 33V 1.25W DO214AC
Seri / Aile Numarası
BZG03B33
BZG03B33-M3-08 Hakkında
BZG03B33-M3-08, Vishay tarafından üretilen 33V nominal voltajlı zener diyottur. 1.25W güç kapasitesine sahip bu surface mount bileşen, DO-214AC (SMA) paketinde sunulur. 15 Ohm maksimum impedans ve 1 µA @ 24V ters sızıntı akımına sahip bu zener diyot, gerilim regülasyonu, koruma devreleri ve referans voltaj uygulamalarında kullanılır. ±2% tolerans ile yüksek doğruluk sağlar ve 150°C'ye kadar çalışabilir. Forward voltajı 500mA'de 1.2V'tur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 24 V
Impedance (Max) (Zzt) 15 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature 150°C (TJ)
Package / Case DO-214AC, SMA
Part Status Active
Power - Max 1.25 W
Supplier Device Package DO-214AC (SMA)
Tolerance ±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 500 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 33 V