BZG03B13-M3-18
DIODE ZENER 13V 1.25W DO214AC
Seri / Aile Numarası
BZG03B13
BZG03B13-M3-18 Hakkında
BZG03B13-M3-18, Vishay tarafından üretilen 13V nominal zener voltajına sahip surface mount zener diyottur. 1.25W güç kapasitesi ile gerilim düzenlemesi ve koruma uygulamalarında kullanılır. DO-214AC (SMA) paketinde sunulan bu bileşen, ±2% tolerans ile 13V'ta sabit gerilim sağlar. 10 Ohm maksimum impedans ve 2 µA @ 10V ters kaçak akımı ile düşük sızıntı özellikleri vardır. 150°C çalışma sıcaklığı aralığında analog ve dijital devrelerde voltaj referans, EMI/ESD koruması ve gerilim kenetlemesi işlevlerinde uygulanır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 2 µA @ 10 V
Impedance (Max) (Zzt) 10 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature 150°C (TJ)
Package / Case DO-214AC, SMA
Part Status Active
Power - Max 1.25 W
Supplier Device Package DO-214AC (SMA)
Tolerance ±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 500 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 13 V