BZG03B11TR3
DIODE ZENER 11V 1.25W DO214AC
Seri / Aile Numarası
BZG03B11
BZG03B11TR3 Hakkında
BZG03B11TR3, Vishay tarafından üretilen 11V nominal geriliminde bir Zener diyottur. 1.25W güç yeteneğine sahip bu bileşen, DO-214AC (SMA) yüzey montaj paketinde sunulmaktadır. ±2% voltaj toleransı ile üretilen bu Zener diyot, 7 Ohm maksimum impedansa ve 4 µA ters sızıntı akımına sahiptir. 1.2V ileri gerilim düşümü (500 mA'de) karakteristiğine sahiptir. Voltaj düzenlemesi, çıkış koruması ve sinyal kırpılması gibi uygulamalarda kullanılan bu bileşen, -55°C ile +150°C çalışma sıcaklığı aralığında çalışır. Surface mount tasarımı nedeniyle yoğun PCB'lerde yer kazandırır. Ürün şu anda üretimi durdurulmuş durumda olup, mevcut stoklar tükenene kadar tedarik edilebilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 4 µA @ 8.2 V
Impedance (Max) (Zzt) 7 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature 150°C (TJ)
Package / Case DO-214AC, SMA
Part Status Obsolete
Power - Max 1.25 W
Supplier Device Package DO-214AC
Tolerance ±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 500 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 11 V