BZD27C7V5P-M-18
DIODE ZENER 7.5V 800MW DO219AB
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
DO-219AB
Seri / Aile Numarası
BZD27C7V5P
BZD27C7V5P-M-18 Hakkında
BZD27C7V5P-M-18, Vishay tarafından üretilen 7.5V nominal zener voltajına sahip tekil zener diyottur. 800mW güç yeteneğine ve DO-219AB (SMF) yüzey montaj paketi ile tasarlanmıştır. 2Ω maksimum empedansı ve 50µA ters kaçak akımı özelliği ile kararlı voltaj regülasyonu sağlar. -65°C ile 175°C arasında çalışır. Güç kaynağı devre koruması, voltaj referans uygulamaları ve sinyal tutucuları gibi elektronik tasarımlarda düşük voltaj regülasyonu gerektiren uygulamalarda kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 µA @ 3 V
Impedance (Max) (Zzt) 2 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Package / Case DO-219AB
Part Status Active
Power - Max 800 mW
Supplier Device Package DO-219AB (SMF)
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 7.5 V