BZD27C5V1P
DIODE ZENER 5.1V 800MW SOD-123F
Üretici
Rectron USA
Paket/Kılıf
SOD-123F
Seri / Aile Numarası
BZD27C5V1P
BZD27C5V1P Hakkında
BZD27C5V1P, Rectron USA tarafından üretilen 5.1V nominal değerine sahip bir Zener diyottur. SOD-123F surface mount paketinde tedarik edilen bu komponent, maksimum 800 mW güç dağıtabilir ve ±6% toleransa sahiptir. Reverse leakage akımı 1V'de 5 µA olan ve maksimum 3 Ohm impedansia sahip bu Zener diyot, voltaj düzenleme, koruma devrelerinde ve referans gerilim uygulamalarında kullanılır. Düşük profilli yüzey montaj paketi, kompakt elektronik tasarımlar için uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 1 V
Impedance (Max) (Zzt) 3 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Package / Case SOD-123F
Part Status Active
Power - Max 800 mW
Supplier Device Package SOD-123FL
Tolerance ±6%
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 5.1 V