BZD27C56PWH
DIODE ZENER 56V 1W SOD123W
Paket/Kılıf
SOD-123W
Seri / Aile Numarası
BZD27C56
BZD27C56PWH Hakkında
BZD27C56PWH, Taiwan Semiconductor tarafından üretilen 56V nominal değerine sahip bir Zener diyottur. SOD-123W yüzey montaj paketi ile sunulan bu bileşen, 1W maksimum güç dağıtımına ve ±5% toleransına sahiptir. Ters akım sızıntısı 43V'de 1µA olarak belirtilmiştir. İmpedansı 60Ω maksimum değerdedir. -55°C ile 175°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığında aktiftir. İleri doğru gerilim ise 200mA'de maksimum 1V'dir. Bu diyot, voltaj düzenlemesi, koruma devreleri, sinyal sınırlaması ve referans uygulamalarında kullanılır. Aktif ürün statüsü ile tedarik edilmektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 43 V
Impedance (Max) (Zzt) 60 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Package / Case SOD-123W
Part Status Active
Power - Max 1 W
Supplier Device Package SOD-123W
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 56 V