BZD27C56PHRTG
DIODE ZENER 56V 1W SUB SMA
Paket/Kılıf
DO-219AB
Seri / Aile Numarası
BZD27C56PH
BZD27C56PHRTG Hakkında
BZD27C56PHRTG, Taiwan Semiconductor tarafından üretilen 56V nominal değerinde bir Zener diyottur. 1W güç yeteneğine sahip bu bileşen, Surface Mount teknolojisini kullanarak DO-219AB (Sub SMA) paketinde sunulmaktadır. Reverse leakage akımı 43V'da maksimum 1 µA olan bu diyot, voltaj regülasyonu ve över-voltaj koruması uygulamalarında kullanılır. -55°C ile +175°C arasında çalışabilir. 60 Ohm maksimum impedansı ve ±7.14% toleransı ile kararlaştırılmış voltaj kaynağı tasarımlarında, koruma devrelerinde ve sinyal kırpma uygulamalarında yer bulur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 43 V
Impedance (Max) (Zzt) 60 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Package / Case DO-219AB
Part Status Active
Power - Max 1 W
Supplier Device Package Sub SMA
Tolerance ±7.14%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 56 V