BZD27C56PHRQG
DIODE ZENER 56V 1W SUB SMA
Paket/Kılıf
DO-219AB
Seri / Aile Numarası
BZD27C56
BZD27C56PHRQG Hakkında
BZD27C56PHRQG, Taiwan Semiconductor tarafından üretilen 56V nominal voltajlı bir Zener diyottur. 1W güç kapasitesine sahip bu komponent, sabit voltaj düzenlemesi ve aşırı voltaj koruması uygulamalarında kullanılır. Surface mount DO-219AB (Sub SMA) paketinde sunulan cihaz, düşük ters kaçak akımı (1 µA @ 43V) ve 60 Ohm maksimum impedans değerleri ile karakterizedir. -55°C ile 175°C arasında çalışabilir. 1.2V forward voltajı (200mA'de) ile yüksek güçlü voltaj regülatörler, güç kaynakları, veri hattı koruması ve endüstriyel elektronik devrelerde uygulanabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 43 V
Impedance (Max) (Zzt) 60 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Package / Case DO-219AB
Part Status Active
Power - Max 1 W
Supplier Device Package Sub SMA
Tolerance ±7.14%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 56 V