BZD27C56P-M-18
DIODE ZENER 56V 800MW DO219AB
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
DO-219AB
Seri / Aile Numarası
BZD27C56P
BZD27C56P-M-18 Hakkında
BZD27C56P-M-18, Vishay tarafından üretilen 56V nominal gerilime sahip yüksek güçlü Zener diyottur. Surface mount DO-219AB paketinde sunulan bu bileşen, 800 mW güç dağıtma kapasitesine ve 60 Ohm maksimum impedansa sahiptir. -65°C ile 175°C işletme sıcaklık aralığında çalışabilir. 43V'ta 1 µA ters sızıntı akımı ile karakterize edilen bu diyot, voltaj düzenleme ve koruma uygulamalarında, güç kaynakları tasarımında ve elektronik devreler için aşırı gerilim koruması sağlayan devrelerde yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 43 V
Impedance (Max) (Zzt) 60 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Package / Case DO-219AB
Part Status Active
Power - Max 800 mW
Supplier Device Package DO-219AB (SMF)
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 56 V