BZD27C30P-HE3-18
DIODE ZENER 30V 800MW DO219AB
Üretici
Vishay
Seri / Aile Numarası
BZD27C30P
BZD27C30P-HE3-18 Hakkında
Vishay tarafından üretilen BZD27C30P-HE3-18, 30V nominal gerilime sahip bir yüzey montajı Zener diyotudur. 800mW güç derecelendirmesi ile tasarlanan bu bileşen, voltaj regülasyonu ve koruma uygulamalarında kullanılır. DO-219AB (SMF) paketinde sağlanan diyot, düşük 15 Ohm maksimum empedans (Zzt) ve 1 µA ters sızıntı akımı ile kararlı voltaj referansı sağlar. -65°C ile 175°C arasında çalışan bu komponent, 200 mA'de 1,2V maksimum ileri gerilim (Vf) karakteristiğine sahiptir. Voltaj düzenleyici devreler, EMI filtrasyonu, logik seviyesi çevirimi ve aşırı voltaj koruması gibi uygulamalarda kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 22 V
Impedance (Max) (Zzt) 15 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Package / Case DO-219AB
Part Status Active
Power - Max 800 mW
Supplier Device Package DO-219AB (SMF)
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 30 V