BZD27C20P-E3-08
DIODE ZENER 20V 800MW DO219AB
Üretici
Vishay
Seri / Aile Numarası
BZD27C20P
BZD27C20P-E3-08 Hakkında
BZD27C20P-E3-08, Vishay tarafından üretilen 20V nominal gerilimli tekil Zener diyottur. 800mW güç dağıtım kapasitesine sahip bu bileşen, DO-219AB (SMF) yüzey montajı paketinde sunulmaktadır. Maksimum 15 Ohm empedans ve 1µA ters sızıntı akımı ile voltaj regülasyonu, koruma devrelerine ve voltaj referans uygulamalarına uygundur. -65°C ile 175°C arasında çalışabilir. Forward voltajı 200mA'da 1.2V'tur. Haberleşme, endüstriyel kontrol ve güç elektronikleri uygulamalarında voltaj stabilizasyonu için kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 15 V
Impedance (Max) (Zzt) 15 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Package / Case DO-219AB
Part Status Active
Power - Max 800 mW
Supplier Device Package DO-219AB (SMF)
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 20 V