BZD27C13P
DIODE ZENER 13V 800MW SOD-123F
Üretici
Rectron USA
Paket/Kılıf
SOD-123F
Seri / Aile Numarası
BZD27C13
BZD27C13P Hakkında
BZD27C13P, 13V nominal zener voltajında çalışan 800mW güç kapasitesine sahip yüzey montajlı zener diyottur. SOD-123F paket tipi ile kompakt uygulamalar için tasarlanmıştır. ±6% tolerans ile voltaj regülasyonu sağlar ve maksimum 5 Ohms impedans değerine sahiptir. 10V'ta 2 µA ters sızıntı akımı karakteristiği vardır. Voltaj regülatörleri, transient koruması, referans devreleri ve over-voltage suppression uygulamalarında kullanılır. Aktif üretim durumundadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 2 µA @ 10 V
Impedance (Max) (Zzt) 5 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Package / Case SOD-123F
Part Status Active
Power - Max 800 mW
Supplier Device Package SOD-123FL
Tolerance ±6%
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 13 V