BZD27C12PHRHG
DIODE ZENER 12.05V 1W SUB SMA
Seri / Aile Numarası
BZD27C12PH
BZD27C12PHRHG Hakkında
BZD27C12PHRHG, Taiwan Semiconductor tarafından üretilen 1W güçte Surface Mount Zener diyottur. 12.05V nominal Zener voltajı ile voltaj regülasyonu ve koruma uygulamalarında kullanılır. DO-219AB (Sub SMA) paketine sahip bu bileşen, -55°C ile +175°C arasında çalışmakta ve ±5.39% toleransa sahiptir. Maksimum 7 Ohm empedansı ile hızlı yanıt süresi sağlar. 200 mA akımda 1.2V forward voltajı ve 9.1V'ta 3µA ters sızıntı akımı özellikleriyle, güç kaynakları, sinyal koruması ve voltaj düzenleme devrelerinde yaygın olarak uygulanmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 3 µA @ 9.1 V
Impedance (Max) (Zzt) 7 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Package / Case DO-219AB
Part Status Active
Power - Max 1 W
Supplier Device Package Sub SMA
Tolerance ±5.39%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 12.05 V