BZD27C11P RVG
DIODE ZENER 11V 1W SUB SMA
Paket/Kılıf
DO-219AB
Seri / Aile Numarası
BZD27C11P
BZD27C11P RVG Hakkında
BZD27C11P RVG, Taiwan Semiconductor tarafından üretilen 11V nominal gerilime sahip 1W güç seviyesinde bir Zener diyotdur. Surface mount DO-219AB (Sub SMA) paketinde sunulan bu bileşen, voltaj düzenleme ve voltaj koruma uygulamalarında kullanılır. 7Ω maksimum impedans ve ±5% tolerans ile çalışan bileşen, 4µA @ 8.2V ters sızıntı akımına ve 1.2V maksimum ileriye doğru gerilime sahiptir. -55°C ile 175°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, güç kaynağı tasarımlarında, sinyal korumasında ve referans voltaj uygulamalarında tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 4 µA @ 8.2 V
Impedance (Max) (Zzt) 7 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Package / Case DO-219AB
Part Status Active
Power - Max 1 W
Supplier Device Package Sub SMA
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 11 V