BZD27C10P RHG
DIODE ZENER 10V 1W SUB SMA
Paket/Kılıf
DO-219AB
Seri / Aile Numarası
BZD27C10P
BZD27C10P RHG Hakkında
BZD27C10P RHG, Taiwan Semiconductor tarafından üretilen 10V nominal gerilime sahip 1W güç kapasiteli bir Zener diyottur. Surface mount (SMD) pakette sunulan bu bileşen, DO-219AB (Sub SMA) kasa tipine sahiptir. ±6% tolerans aralığında çalışan diyot, -55°C ile 175°C arasındaki sıcaklık aralığında kullanılabilir. 7.5V ters gerilim altında 7µA maksimum ters sızıntı akımı ve 4Ω maksimum dinamik impedans (Zzt) özellikleri vardır. 200mA ileri akımda maksimum 1.2V ileri gerilimi bulunan bu Zener diyot, voltaj regülasyonu, aşırı gerilim koruması ve referans gerilim uygulamalarında kullanılır. Not: Bu ürün artık üretilmemektedir (Obsolete).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 7 µA @ 7.5 V
Impedance (Max) (Zzt) 4 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Package / Case DO-219AB
Part Status Obsolete
Power - Max 1 W
Supplier Device Package Sub SMA
Tolerance ±6%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 10 V