BZD27C10P MHG
DIODE ZENER 10V 1W SUB SMA
Paket/Kılıf
DO-219AB
Seri / Aile Numarası
BZD27C10P
BZD27C10P MHG Hakkında
BZD27C10P MHG, Taiwan Semiconductor tarafından üretilen 10V nominal gerilime sahip bir Zener diyottur. 1W güç kapasitesi ile tasarlanan bu bileşen, Surface Mount (SMD) montajı için Sub SMA paketinde sunulmaktadır. DO-219AB kasa türüne sahip olan diyot, -55°C ile 175°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 7.5V reverse geriliminde 7µA reverse leakage akımı ve 4 Ohm maksimum impedansı ile karakterize edilen bu Zener diyot, voltaj regülasyonu, transient koruması ve voltaj referansı uygulamalarında kullanılır. ±6% toleransı ve 1.2V forward gerilimi (200mA'de) özellikleri bulunmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 7 µA @ 7.5 V
Impedance (Max) (Zzt) 4 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Package / Case DO-219AB
Part Status Obsolete
Power - Max 1 W
Supplier Device Package Sub SMA
Tolerance ±6%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 10 V